Jesteś tutaj: benjamin.edu.pl > Żywienie dziecka > Choroby dzieciństwa

Brak czasu dla dzieci

Jeśli razem z mężem nie macie czasu na spędzanie czasu z dzieckiem trzeba to jak najszybciej zmienić. Brak czasu dla dzieci Przecież większość ludzi nie pracuje w czasie weekendu.

Dorastające dziecko potrzebuje naszej obecności. Wiele rodziców nie zdaje sobie sprawy jakie problemy może mieć już dziecko w wieku 10 lat czy  nawet  15. Nie zawsze rozmowa z babcią czy opiekunką wystarczy. Czasem dziecko ma potrzebę wygadać się mamie czy tacie. Wiadomo dziewczynki wolą rozmawiać o swoich problemach z mama, a chłopcy z ojcem. Brak czasu dla dzieci Trochę nieswojo czuł by się tatuś, gdyby jego córka zaczęła z nim rozmawiać o pierwszej miesiączce.

Powinnaś być przy swojej córce wtedy, gdy dostanie po raz pierwszy miesiączki czy wtedy, gdy po raz pierwszy się zakocha rozmowa jest wtedy bardzo ważna.

Ojciec powinien w swoim synu rozwijać pasje, uprawiać sporty, zainteresować go motoryzacją. Przecież cały czas nie można pracować. Ma się również obowiązki wobec swoich dzieci. Brak czasu dla dzieci Oni potrzebują naszej opieki, zainteresowania, poświęcenia chwili czasu.