Jesteś tutaj: benjamin.edu.pl > Problemy dziecka > Niebezpieczeństwo w Internecie

Czy w ciąży mogę chodzić na masaże

Chyba każda kobieta będąca w ciąży wie, jak bolą plecy i nogi. Czy w ciąży mogę chodzić na masaże Jedyną ulgę może przynieść masaż tych części ciała, ale czy taki masaż jest wskazany w trakcie trwania ciąży? Oczekując dziecka, możesz skorzystać z zabiegów w salonach kosmetycznych, które nie tylko poprawiają urodę, ale też pomagają zmniejszyć typowe dla przyszłych mam dolegliwości bólowe. Wiele przyszłych mam popada w panikę, gdy dowiadują się z Internetu, że używały kremów czy maści z zakazanymi składnikami, były w gabinecie masażu czy zjadły coś co może zaszkodzić. Czy w ciąży mogę chodzić na masaże Wszystko jest dozwolone, ale w małych ilościach. Masaże na bolące plecy wykonane przez masażystę, który wie, że jesteś w ciąży raz na jakiś czas nie zaszkodzą, a przyniosą Ci ulgę. Najczęściej masażysta zastosuje masaż klasyczny grzbietu, będzie on delikatnie wykonany, każdy ruch precyzyjnie dobrany do Twojego stanu. Nie można wykonywać masażu zbyt mocno. Czy w ciąży mogę chodzić na masaże  No i oczywiście nie będziesz leżała na brzuchu tylko raz na jednym, a raz na drugim boku.