Jesteś tutaj: benjamin.edu.pl > Dziecko w szkole > Jak przekonać dziecko do nauki?

Czy w ciąży mogę chodzić na pływalnie

Regularne korzystanie z pływali bardzo dobrze przygotowywuje mięśnie miednicy do porodu. Czy w ciąży mogę chodzić na pływalnie Relaksuje, odpręża, a także świetnie modeluje sylwetkę. Powinnaś jednak unikać basenów, jeśli masz skłonności do infekcji miejsc intymnych, ponieważ mogą zaszkodzić dziecku, a także strasznie trudno się ich pozbyć, a po co marnować czas i chodzić do dermatologa?  Trzeba też pamiętać o tym, by wybierać takie baseny, na których zapewniona jest odpowiednia higiena i profesjonalna kadra czuwająca nad bezpieczeństwem pływaków. Czy w ciąży mogę chodzić na pływalnie Kobiety w ciąży często w wodzie dostają skurczów łydek, a wtedy będzie potrzebna pomoc osoby wykwalifikowanej.  Niestety musisz teraz zapomnieć o miłych i długich chwilach spędzonych w jacuzzi. W czasie ciąży jest ono niewskazane. Po skorzystaniu z takich kąpieli często występują skurcze macicy. Czy w ciąży mogę chodzić na pływalnie Dodatkowo dość wysoka temperatura wody w jacuzzi sprzyja rozwojowi różnych bakterii, wzrasta zatem ryzyka infekcji dróg moczowych i rodnych.