Jesteś tutaj: benjamin.edu.pl > Problemy dziecka > Imprezowanie nastolatków

Wspólna wycieczka

Jeśli razem z mężem dużo pracujecie to na pewno mało czasu poświęcacie swojemu dziecku. Wspólna wycieczka Weźcie parę dni wolnego na weekend i jedźcie gdzieś razem. Nie muszą to być wcale dalekie i kosztowne wczasy, wystarczy pojechać gdzieś za miasto. Niech wasze dziecko poczucie wasza obecność i to, że jest kochane przez oboje rodziców i może na was zawsze liczyć, a nie tylko widujecie się rano, a ono już śpi jak wracacie do domu, a czas spędzą z babcią lub opiekunką.

Każdy z nas potrzebuje uwagi drugiego człowieka, a takie młodsze dziecko potrzebuje jej bardziej niż mogłoby się nam to wydawać.

Dziecko zaczyna dorastać, poznawać świat, ma wiele pytań i nie ma się do kogo zwrócić, bo rodzice są ciągle w pracy, a do domu przychodzą tylko spać i się wykąpać. Wspólna wycieczka W weekend jesteście w domu, ale obydwoje zapatrzeni w komputer i nadal pracujecie, a dziecko siedzi samo w pokoju i się nudzi. Zorganizujcie chociaż kilka godzin na wspólną zabawę albo jakiś spacer.

Taka wspólna wycieczka świetnie podreperuje wasze relacje, będziecie mieli w końcu chwilę czasu tylko dla siebie, a wasze dziecko poczuje, że ma kochających go rodziców. Wspólna wycieczka Zobaczysz, ile będzie chciało wam poopowiadać wasze dziecko. Źródło: http://gimnazja-rekrutacja.pl/